SlovakFitness.sk

Kulturistika 05. 03. 2017

Arnold Classic 2017 vyhral Cedric McMillan

ikonka
V sobotu sa v americkom Columbuse uskutočnilo finále tradične prvej veľkej kulturistickej súťaže sezóny, Arnold Classic. Víťazom kráľovskej open kategórie sa stal Cedric McMillan.McMillan si po konci súťaženia prevzal cenu od Arnolda Schwarzeneggera najmä preto, že sa oproti vlaňajšku zlepšil po objemovej stránke, ale príliš to neubralo na jeho symetrii a estetike. Zlepšenie bolo vidno najmä na štvorhlavom svale stehien.

Tohtoročné vydanie súťaže bolo o čosi chudobnejšie na atraktívne mená a po prvýkrát sa jej nezúčastnil nikto z prvej šestky Mr. Olympia. McMillan pôsobil sebavedomo už od prvého vykročenia na pódium. Nakoniec mu bol spomedzi ostatných deviatich borcov konkurenciou v podstate len mladý Dallas McCarver, ktorý skončil druhý.

Rozhodcovia k tejto dvojici pri vyvolávaní porovnávali aj Maxa Charlesa, Lionela Beyekeho a Juana Morela. Tí skončili v prvej päťke za nimi, v takom poradí, v akom sme ich vypísali.Arnold Classic 2017 – kulturistika mužov open: 1. Cedric McMillan, 2. Dallas McCarver, 3. Max Charles, 4. Lionel Beyeke, 5. Juan Morel, 6. Fouad Abiad, 7. Michael Lockett, 8. Luke Sandoe, 9. Vitaly Fateev, 10. Will Harris.

McMillan sa vďaka triumfu kvalifikoval na Mr. Olympia 2017. Pozvánku si zaistili aj víťazi ostatných kategórií – Ahmad Ashkanani v kulturistike do 212 libier, Ryan Terry vo physique mužov, Daniely Casstilho vo physique žien, Oksana Gishina vo fitness žien, Candice Lewis vo figure a Angelica Teixeira v bikinách.

Kompletnú fotogalériu nájdete na stránkach Muscular Development na tomto odkaze.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist