SlovakFitness.sk

Motivácia 01. 01. 2018

Šťastný nový rok 2018 plný osobných úspechov

ikonka
Už po piatykrát máme tú česť, aby sme vám popriali Šťastný nový rok. Ak ten minulý zaostal za očakávaniami, veríme, že si ho v roku 2018 vynahradíte. Redakcia SlovakFitness.sk vám praje veľa zdravia a všetko len to najlepšie v pracovnom i osobnom živote.

Vstúpte do nového roka pozitívne a verte, že v ňom s využitím odhodlania, poctivej práce a trpezlivosti môžete dosiahnuť ciele, ktoré ste si predsavzali.

„Verte si! Majte dôveru v svoje schopnosti! Bez skromnosti a bez rozumnej viery vo svoj sily nemôžete byť úspešní ani šťastní.“ – Norman Vincent Peale

Snažte sa počas celého roka pracovať na sebe, ale nezabúdajte ani na ostatných, ktorí môžu potrebovať vašu pomoc alebo láskavosť.

„Úspešní ľudia vždy hľadajú spôsoby, ako pomôcť druhým. Neúspešní ľudia sa vždy pýtajú: Čo z toho budem mať?“ – Brian Tracy

Nezabúdajte tiež čítať SlovakFitness.sk, na ktorom sa aj v tomto roku budeme snažiť pridávať čo najlepšie informácie na to, aby ste boli zdravší a aby ste rástli fyzicky i duševne.

„Staranie sa o svoje mentálne a fyzické zdravie je rovnako dôležité ako akýkoľvek postup v kariére.“ – Mireille Guiliano

Bez ohľadu na to, aké ciele máte, veríme, že ich dosiahnete. Verte si aj vy! Nezabudnite, že máte na to, aby ste dokázali všetko, čo ste si predsavzali. Vydajte zo seba to najlepšie a ostatné príde samo. A ak aj nie, aj tak budete úspešní, pretože ste zo seba dostali maximum a to sa cení! Nikdy si nebudete vyčítať, že ste mohli zo seba vydať viac. Držíme vám vo vašej snahe palce.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-41-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (41. týždeň 2018)toto-si-pripomente-ked-budete-chciet-vynechat-trening-alebo-zjest-kaloricke-jedloToto si pripomeňte, keď budete chcieť vynechať tréning alebo zjesť kalorické jedlouspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-40-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (40. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-39-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (39. týždeň 2018)aky-vplyv-ma-cvicenie-na-vasu-psychikuAký vplyv má cvičenie na vašu psychiku?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist