InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Posledný tréning Elssbiaya pred New York Pro + slovenské želiezko v ohni

25. mája 2013
Posledný tréning Elssbiaya pred New York Pro + slovenské želiezko v ohni
Už dnes sa v New Yorku uskutoční ďalšia súťaž z okruhu IFBB, ktorej sa zúčastní niekoľko popredných kulturistov sveta. Svoj profesionálny debut na New York Pro zažije egyptský reprezentant Mamdouh Elssbiay, ktorý sa pripravoval pod drobnohľadom bývalého profesionála Dennisa Jamesa.

Egypťan absolvoval v stredu svoj posledný tréning, po ktorom začal s cukrovaním pred súťažou. Do nej vstupuje skromne s cieľom ukázať sa americkému publiku. Na pódiu sa okrem iného stretne aj so svojim idolom, ktorým je Victor Martinez. Ten bude patriť k adeptom na víťazstvo spolu so Cedricom McMillanom, Juenom Morelom či Jonathanom Delarosom.

Elssbiay vážil po tréningu 134 kilogramov, pričom James verí, že jeho 177 cm vysoký zverenec bude mať po odvodnení asi 129 až 131 kilogramov. Na priloženom videu je vidieť tréning ramien, ktorý sa konal v desiaty deň bezsacharidovej fázy prípravy. Na konci je zachytené aj jeho pózovanie. Ako dopadne jeho debut medzi „profíkmi“?

Článok pokračuje pod reklamou


V hre aj Nikola Weiterová

V New Yorku sa bude súťažiť v štyroch disciplínach a medzi ženami bude mať Slovensko zastúpenie v kategórii Bikini. Zúčastní sa jej Nikola Weiterová, ktorá zabojuje o kvalifikáciu na prestížnu súťaž Olympia Bikini 2013. Podarí sa jej to?Výsledky vám prinesieme zajtra.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist