SlovakFitness.sk

Tréning 06. 04. 2018

FITFEST 2018 bude v Bratislave už v júni. Čo nás čaká v druhom ročníku?

ikonka
V dnešnej uponáhľanej dobe sme obklopení stresom a nemáme čas na to najdôležitejšie, čo v živote máme – Seba.

Začnime sa zaoberať svojim životným štýlom, kondíciou, výživou, či krásou. Pretože kvalitu nášho života ovplyvňujeme vlastným zdravým, fyzickým i duševným. Preto sme sa rozhodli na jednom mieste zlúčiť 4 piliere, a to ZDRAVIE, MYSEĽ, ŠPORT, JEDLO.

Pozývame Vás na festival FITFEST, ktorý sa bude konať na Železnej studienke v Bratislave v dňoch 16. a 17.06.2018. Súčasťou festivalu je cielená športová zábava, široký výber tréningov (Pilates, Yoga, Crossfit a iné), na ktoré sa môžete registrovať v aplikácii MoovAss. Pripravená je široká ponuka zdravého jedla, výživové poradenstvo a diagnostiky. Pre pokoj duše na Vás čaká ezoterika, olejové a iné masáže. Počas celého festivalu budú prebiehať prednášky s odborníkmi na aktuálne témy, sprevádzané skvelou hudbou známych interpretov ako Paľo Hammel, SIMA, Peter Bažík a ďalší.

Teší sa na Vás moderátor festivalu Robo Papp a celý tím ľudí, pripravených ukázať Vám, ako sa zorientovať v mori informácií o tom, ako byť „fest fit“. Viac informácii na našej FUN PAGE alebo na www.fitfest.sk

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
preco-by-sa-mal-kazdy-chlap-venovat-posilnovaniuPrečo by sa mal každý chlap venovať posilňovaniu?odpalte-svoje-bicepsy-tymto-vojenskym-treningomOdpáľte svoje bicepsy týmto vojenským tréningompreco-by-vam-trening-vecer-mohol-zmenit-zivotPrečo by vám tréning večer mohol zmeniť život?chyby-ktorym-by-ste-sa-pri-treningu-chrbta-mali-vyvarovatChyby, ktorým by ste sa pri tréningu chrbta mali vyvarovať absolvujte-skvely-trening-za-polovicu-casuAbsolvujte skvelý tréning za polovicu času
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist