SlovakFitness.sk

Motivácia 08. 07. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (27. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

5 spôsobov, ako odštartovať produktívny deň

S vaším dňom je to podobné ako s domom. Ak chcete mať stabilný dom, musíte najskôr postaviť kvalitné základy. Ak chcete zažiť produktívny, takisto musíte vybudovať základy. A tými sú v tomto prípade veci, ktoré urobíte hneď ráno.

Prečítajte si celý článok »

Ako viesť svoj predajný tím v období trápenia?

Aj vysoko produktívne predajné tímy niekedy narazia na prekážku a trápia sa. Problém sa zhoršuje, ak sa nerieši. A všetko začína u vedenia. To si musí uvedomiť, že potenciál trápenia znižuje dlhodobý prístup a práca s tímom, ktorý je k dispozícii.

Prečítajte si celý článok »

Ako si robiť lepšie poznámky?

Písať si poznámky na prednáškach či stretnutiach je veľmi dôležité. Už samé o sebe je veľkým plusom, no dá sa ešte optimalizovať. Dôležité je, aby ste si osvojili tri zásady, vďaka ktorým lepšie zvládnete spracovať dané informácie.

Prečítajte si celý článok »

Ako na financie v manželstve či životnom partnerstve?

Vstupujete do novej fázy svojho života a chcete sa usadiť so svojím partnerom? Čaká vás spoločné bývanie alebo svadba a neviete, ako sa postarať o životné náklady a financie v domácnosti? Prinášame vám prehľad možností, ktoré máte.

Prečítajte si celý článok »

Štyri spôsoby, akými si okamžite vylepšite meditáciu

Mnoho ľudí si potrebuje v modernom svete oddýchnuť nie len fyzicky, ale aj duševne. Aj preto sa v ostatných rokoch začala dostávať do popredia meditácia. Ak to aj vy s ňou chcete skúsiť alebo ju už praktizujete, mali by ste vedieť, že je omnoho ťažšie udržať svoju myseľ pokojnú, ako ste si mohli myslieť.

Prečítajte si celý článok »

Jedlá, ktorá vám zlepšia náladu

V minulosti nebol ničím nezvyčajným, že sa na liečbu používali rôzne jedlá. Aj v súčasnosti majú svoj význam a dokonca sú ich účinky potvrdzované vedeckými výskumami. Jeden z nich nedávno dokázal, že niektoré jedlá vplývajú aj na lepšiu náladu. V tomto článku si ich predstavíme.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-dosiahnut-uspech-a-nevyhoriet-pri-tomAko dosiahnuť úspech a nevyhorieť pri tom?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-7-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (7. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-6-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (6. týždeň 2019)preco-schudnutie-urciteho-poctu-kil-nie-je-idealnym-fitness-cielomPrečo schudnutie určitého počtu kíl nie je ideálnym fitness cieľom? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-5-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (5. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist