InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Wolfmother - Joker and the Thief

03. júna 2013
Motivačná hudba: Wolfmother - Joker and the Thief
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

1. Wolfmother - Joker and the Thief

Táto pesnička od austrálskej hard rockovej skupiny vás dokáže správne naladiť na tréning a dostať do zóny, čo sa týka hlavne jej úvodného gitarového sóla. To sa dokonca často púšťa počas zápasov tímu NHL New York Rangers pred presilovými hrami. Vhodná je pre pred tréningom či na úvod vášho kardiovaskulárneho tréningu.





Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist