Motivácia 18. 11. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (46. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Veci, ktoré vás brzdia v ceste za veľkým úspechom

Väčšina ľudí sa ľahko uspokojí. Ak z ich života odstránite negatívne veci, nebudú mať tendenciu pokračovať vo svojej snahe k veľkému úspechu. Niektorí však túto schopnosť majú, lebo sa okrem iného naučili ignorovať veci, ktoré iných držia späť.

Prečítajte si celý článok »

Nasledovanie svojej vášne vám pomôže v práci aj v súkromí

Viete, čo by vám mohlo pomôcť v pracovnom aj osobnom živote? Ak by ste si týždenne vyčlenili aspoň štyri hodiny na činnosť, ktorú robíte radi. Pre svoje hobby, pre svoju vášeň. V tomto článku si povieme prečo.

Prečítajte si celý článok »

Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – offline svet

Chcete si získať opačné pohlavie? Chcete nájsť lásku svojho života? V dvojdielnej mini sérii vám prinesieme tipy, ktoré vám zlepšia šance na úspech v randení. V prvej časti sa zameriame na reálny „offline“ svet.

Prečítajte si celý článok »

Hľadáte najlepšie zdroje vitamínu C? Tu ich nájdete

V sedemdesiatych rokoch minulého storočia sa spopularizovala teória, že dostatočné množstvo vitamínu C značne znižuje riziko prechladnutia. Hoci v posledných rokoch bola spochybňovaná, nikto nemôže poprieť význam tohto vitamínu pre naše zdravie.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist