SlovakFitness.sk

Motivácia 02. 12. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (48. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Maličkosti, po ktorých sa okamžite budete cítiť sebavedomejšie

Dostanete úlohu, ktorá pre vás môže znamenať posun v kariére, ale zároveň ide o výzvu, ktorá vás straší. Myslíte si, že je príliš ťažká a vy nebudete schopní ju vykonať. Takto sa u vás prejavuje nedostatok sebavedomia. Ako si ho zvýšiť?

Prečítajte si celý článok »

Dochádzate do práce verejnou dopravou? Tieto tipy vám cestu vylepšia

Ak patríte medzi tých, ktorí nemajú svoju prácu v meste svojho bydliska alebo do nej nedochádzajú autom, potom vás čaká cesta verejnou dopravou, ktorá vám z dňa berie významnú dávku času. Ako si túto cestu vylepšiť natoľko, že ju budeme vnímať aj za niečo, čo je pre vás užitočné?

Prečítajte si celý článok »

Najdôležitejšie veci, ktoré robia skutoční priatelia

Kamaráti v našich životoch prichádzajú a odchádzajú. Len tí skutoční však s nami vydržia až do konca. Ide pritom o osoby, na ktoré sa môžete spoľahnúť najviac. Aké vlastnosti z nich robia vašich skutočných priateľov?

Prečítajte si celý článok »

Štyri veci, ktoré vám môže zívanie naznačovať

To, že ste unavení, nie je pravý dôvod toho, prečo zívate. Viete, čo vám zívanie chce napovedať? Nejde o jednú vec, ale rovno o štyri, ktoré si teraz v tomto článku poodhalíme.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-6-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (6. týždeň 2019)preco-schudnutie-urciteho-poctu-kil-nie-je-idealnym-fitness-cielomPrečo schudnutie určitého počtu kíl nie je ideálnym fitness cieľom? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-5-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (5. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-4-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (4. týždeň 2019)chcete-mat-lepsie-telo-a-zdravie-prestante-s-tymito-vyhovorkamiChcete mať lepšie telo a zdravie? Prestaňte s týmito výhovorkami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist