Motivácia 01. 01. 2019

Šťastný nový rok 2019! Využite v ňom príležitosti na zlepšenie svojho života

ikonka
365 dní minulého roka máme za sebou a dnes privítavame ďalší balík 365 šancí na zlepšenie samých seba. V mene celého SlovakFitness.sk vám do roku 2019 želáme len to najlepšie! Nech je to rok plný pozitívnych zmien, ktoré budú viesť k radosti a úspechom.

Želáme vám čo najviac síl k napĺňaniu vašich cieľov, či už v rámci zdravia, pracovného alebo súkromného života. Snažte sa robiť celý rok dobré veci pre seba, pre vašich blízkych a dokonca aj pre ľudí, ktorých môžete stretnúť po prvýkrát v živote.

Vstúpte do nového roka pozitívne a zaviažte sa, že urobíte so svojím životom niečo mimoriadne. Začnite tým, že sa budete dobre stravovať, budete sa venovať cvičeniu alebo športovaniu a budete sa snažiť nasávať nové vedomosti, ktorými obohatíte svoj život.

Urobte všetko preto, aby ste naplnili to, čo ste si predsavzali. Buďte otvorení novým príležitostiam a povedzte im „áno“. Máte pred sebou čisté plátno, novú šancu urobiť niečo so svojím životom. Snažte sa neustále zlepšovať a vydávať zo seba to najlepšie. Užite si tú cestu, buďte zdraví a cíťte sa lepšie ako kedykoľvek predtým!

„Život je skvelé veľké plátno a mali by ste ho pomaľovať všetkými farbami, akými môžete.“ -- Danny Kaye

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist