SlovakFitness.sk

Motivácia 16. 12. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (50. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako sa namotivovať k akcii, keď nad vami vyhráva lenivosť?

Ste nemotivovaní a nič sa vám nechce robiť, ale máte povinnosti alebo veci, ktoré by ste radi mali dokončené? Je normálne, že sa takto občas cítite, dôležité však je prekonať toto trápenie a aj napriek nemu sa pustiť do práce.

Prečítajte si celý článok »

Máte na to byť úspešným podnikateľom?

Úspešní podnikatelia nezlepšujú život len sebe získanými majetkami. Pomáhajú napĺňať dopyt zákazníkov a tiež môžu podporovať svojich zamestnancov k napĺňaniu ich potenciálu. Chceli by ste aj by založiť úspešný podnik?

Prečítajte si celý článok »

Myšlienky vám bránia zaspať. Čo treba urobiť?

Niekto dokáže zaľahnúť do postele, nechať mimo nej svoje starosti a rýchlo zaspať. Väčšina ľudí sa však s potulujúcimi sa myšlienkami vyrovnáva ťažko. Čo robiť, aby ste sa s nimi dokázali vyrovnať a v rámci možnosti sa dobre vyspali?

Prečítajte si celý článok »

Prečo je káva prospešná? Toto je 7 dôvodov

Káva nie je len teplá dávka energie, ale môže mať pre vás aj iné výhody. V posledných rokoch a dekádach sa urobilo mnoho výskumov, ktoré skúmali jej vplyv na zdravie ľudí, a v tomto článku sme schopný predstaviť sedem dôvodov, prečo je káva prospešná.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-si-udrzat-motivaciu-a-pokracovat-v-chudnutiAko si udržať motiváciu a pokračovať v chudnutí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-11-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (11. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-10-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-9-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (9. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-8-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (8. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist