Motivácia 13. 01. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (2. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako zaradiť do svojho dospelého života učenie?

Vyšli ste zo školy, ste zamestnaní, ale aj taj máte túžbu po vzdelávaní. Na tom nie je nič zlé ani nenormálne. Práve naopak. Človek je od prírody zvedavý a je výborné, keď chcete túto vlastnosť využiť k niečomu tak prospešnému ako je učenie.

Prečítajte si celý článok »

Sú šialené pracovné hodiny známkou privilegovaných?

Američania pracujú vo všeobecnosti veľa. V priemere 47 hodín týždenne. Pätina z toho pričom pracuje až 59 hodín týždenne. Magazín The Week však konštatuje, že to je skôr výsadou privilegovanej spoločnosti.

Prečítajte si celý článok »

Cítite závisť? Položte si tieto otázky

Aj keď vieme, že porovnávanie sa s ostatnými nám nemusí priniesť práve najlepšie pocity, stále tak robíme. Často tak vidíme, ako si niekto kúpil lepšie auto, väčší doma, získal lepšie platenú prácu. Do hry prichádza závistlivosť.

Prečítajte si celý článok »

Šesť spôsobov, akými znížite krvný tlak bez liekov

Vysoký krvný tlak je vážnym zdravotným rizikom, ktoré otvára dvere infarktu, mŕtvici, cukrovke a iným ochoreniam. Ak ho nechcete riešiť syntetickými liekmi, stále máte aj prírodné možnosti, ako ho dostať pod kontrolu.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist