Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 08. 07. 2020

Profi kulturistika: Tréning ramien Phila Heatha

Víťazom posledných dvoch súťaži Mr. Olympia, ktoré majú najväčší význam v profesionálnej kulturistike, bol aktuálne tridsaťtriročný Američan Phil Heath. A práve na jeho nový tréning ramien sa pozrieme.

Heath ho odcvičil v Pittsburghu, kde v máji absolvoval exhibičné vystúpenia počas súťaže NPC Pittsburgh 2013. Na videu tiež spomína, že sa od inauguračnej súťaže Phil Heath Classic nezastavil a neustále cestoval po celom svete. Navštívil aj Slovensko.

Svoj tréning začal upažovaním s jednoručkami, pokračoval upažovaním na spodnej kladke. Predné deltové svalstvo zaťažil predpažovaním s veľkou činkou, po ktorom nasledovali upažovanie v predklone. Zadnú časť ramien precvičil aj priťahovaním hornej kladky k brade. Na záver zaťažil aj trapézy krčením ramien s jednoručkami pred telom a krčením ramien s veľkou činkou za telom. Rozsah opakovaní držal v rozmedzí 10-12.

Po ňom priznal, že to bol asi jeho najrozsiahlejší tréning ramien za posledné dva až tri roky. Motivovať ho pomáhal aj Jay Cutler, štvornásobný Mr. Olympia, ktorý takisto robil na pittsburghskom podujatí exhibíciu. Obaja sa najbližšej súťaže zúčastnia až v septembri, kedy sa zúčastnia prestížneho podujatia Mr. Olympia.Článok bol pôvodne vydaný 12.06.2013.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist