Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Pre ženy 23. 02. 2019

Päť dôvodov, prečo by ste sa mali dať do leta do formy

ikonka
Leto sa nezadržateľne približuje a vy ešte sedíte na gauči a veselo si vychutnávate kalorické maškrty? Čo takto dať sa pred letom do formy?

Ak len uvažujete nad tým, že by ste mali niečo urobiť so svojou postavou pred príchodom leta, potom vás k činom možno dovedie nasledujúcich päť dôvodov, pre ktoré sa oplatí venovať svoje úsilie tomu, aby ste sa dostali do formy:

1. Zdravie - nie je to všetko iba o tom, ako bude vyzerať, ale aj o tom, ako sa budete cítiť. Budete robiť veci s väčšou ľahkosťou, budete cítiť viac energie, budete zdravšie. Budete mať lepší sexuálny život a aj nálada sa vám zlepší.

Článok pokračuje pod reklamou


2. Väčšia sloboda v obliekaní - nadváha a obezita do významnej miery obmedzujú to, čo si môžete obliecť. Ak budete vo forme, budete si môcť vyberať z väčšieho počtu oblečenia, pretože vám budú k dispozícii aj menšie čísla. Navyše, nebudete sa hanbiť obliecť si niečo vyzývavejšie, pretože nebudete mať čo oblečením maskovať.

3. Viac zábavy - leto ponúka veľa príležitostí pre vyžitie a v lepšej kondícii si zábavu s rodinou či priateľmi užijete vo väčšej miere. Nebudete tak skoro unavené a neodíde vám tak skoro sila. Môžete bez obmedzení športovať, tancovať, chodiť na výlety.

4. Pozornosť druhých - ak chcete byť stredom pozornosti, pravdepodobnosť toho, že ním budete, sa zvyšuje tým, čím máte atraktívnejšiu postavu. Ak chcete hľadať v lete svojho princa, takáto postava vám k tomu určite len pomôže.

5. Inšpirácia pre druhých - keď absolvujete túto cestu a premeníte svoje telo, stanete sa príkladom pre mnohé vaše kamarátky, prípadne rodinných príslušníkov, kolegov či susedov. Stanete sa inšpiráciou, pretože jasne ukážete, že keď sa niečo skutočne chce, tak sa to dá dosiahnuť.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk TOPlist