Motivácia 21. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (16. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Zbavte sa týchto troch blokov a zmeňte svoj život v ľubovoľnom veku

Našli ste si čas v kolobehu vášho života na zamyslenie sa a zistili ste, že nie ste plne stotožnení so životom, ktorý žijete? Stále máte čas na zmenu. Aj keď si myslíte, že ste na zmenu príliš starí.

Prečítajte si celý článok »

Päť spôsobov, akými vám môže vaša kariéra škodiť

U väčšiny pracujúcich platí, že práce negatívne ovplyvňuje to, ako sa cítia. Zvyšuje sa hladina stresu, ktorej ignorovanie môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Okrem stresu však existujú aj iné veci, ktoré negatívne vplývajú na vaše zdravie.

Prečítajte si celý článok »

10 tipov, ktoré vám pomôžu k šťastnému manželstvu

Chcete, aby vám vaše manželstvo vydržalo a boli ste v ňom šťastní. Každý vzťah je iný, ale tie úspešné v sebe spájajú niekoľko spoločných charakteristík. Na základe toho sme vám pripravili 10 tipov, ktoré vám k šťastnému manželstvo pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Probiotiká a ich vplyv na športovú výkonnosť

Patríte medzi tých ľudí, ktorí sú neustále chorí? Bez ohľadu na to, či ide o neustále problémy s nádchou alebo žalúdkom, existuje cesta von. Dokonca aj regeneráciu po tréningu vám zlepšia probiotiká.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist