Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 09. 06. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (23. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 významných dôvodov zlyhania

Niektorí ľudia, ktorí sa musia vyrovnávať so zlyhaním vo svojom živote, sú vzdelanejší, pracovitejší i talentovanejší ako tí, ktorí sa tešia z veľkého úspechu. Rozmýšľali ste, prečo by tomu tak mohlo byť?

Prečítajte si celý článok »

Zvyky frugálneho života, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze

Chcete si našetriť viac peňazí alebo žiť slobodnejší život pri nižšom príjme? Potom sa vám bude hodiť, ak si osvojíte zvyky frugálneho, skromného života bez toho, aby ste sa stali držgrošom. Prinášame vám ich osem.

Prečítajte si celý článok »

Robte toto každý deň a budete mať zdravší a výkonnejší mozog

Staráte sa o svoj mozog dobre? Väčšina ľudí sa príliš o svoje mentálne zdravie nestará. Začne s tým až vtedy, keď už ich mentálne schopnosti upadajú a pamäť začína robiť problémy. Prinášame vám 10 vecí, ktoré vám môžu zdravie mozgu posilniť.

Prečítajte si celý článok »

Ako urýchliť dobu zotavovania svalov?

Svaly nerastú v posilňovni, ale mimo nej počas oddychu. Svaly sa potrebujú po náročnom cvičení zotaviť, aby boli pripravené efektívne pracovať aj nabudúce. Ako však dosiahnuť to, aby bola doba na to potrebná čo najkratšia?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist