Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 30. 06. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (26. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako zvýšiť svoju koncentráciu na priority na maximum?

Ak chcete v živote v niečom uspieť, musíte mať stanovené priority. Potom je dôležité venovať im veľkú pozornosť. Ako zvýšiť svoju koncentráciu na maximum vám pomôže technika Warrena Buffetta.

Prečítajte si celý článok »

Použite tieto tipy, aby ste mali efektívnejšie porady

Je to smutné, ale väčšina stretnutí nebýva efektívna. Pre mnohých sú preto vnímané ako nevyhnutnosť, ktorú chcú mať čo najskôr za sebou. Dá sa však absolvovať aj stretnutie, ktoré bude efektívne a v ktorom budú všetci zúčastnený pozorní.

Prečítajte si celý článok »

Prečo nám pomáha opätovné sledovanie obľúbených seriálov?

Hoci viete, ako váš obľúbený seriál dopadne, ale aj tak si ho pozriete pozrieť znova. Po druhýkrát, možno po tretíkrát... Nič zlé však na tom nie je a dokonca to na nás pôsobí priaznivo.

Prečítajte si celý článok »

Toto je 12 jedál, ktoré bojujú so stresom

Pri emocionálnom nepokoji siaha veľa ľudí po jedle. Veľmi často to však končí prijímaním nadmerného množstve jedla a často ide o jedlo nezdravé. Ide o emočné jedenie vedúce k priberaniu. Existujú však aj jedlá, ktoré vám pri strese naozaj aj pomôžu. A sú zdravé.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist