Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 25. 08. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (34. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Riskovať alebo neriskovať? Päť právd o riziku

Život sa nevyvíja priamočiaro ako priamka. Je ako krivka – plný zatáčok, či už vopred očakávaných alebo neočakávaných. Neznamená to však, že musíte žiť v strachu. Občas treba robiť aj riskantné rozhodnutia.

Prečítajte si celý článok »

Štyri znaky, že váš produkt bude prepadák

Dostali ste nápad na produkt, ktorý ešte neexistuje. Máte za sebou skúšky prototypu a chcete ho teraz poslať na trh. Bude to však správne rozhodnutie? Ak sa chcete uistiť, že váš produkt neskoční ako prepadák, uistite sa, že sa s ním nespájajú nasledujúce štyri príznaky.

Prečítajte si celý článok »

Päť znakov, že vaše priateľstvo je toxické

Ak chcete byť šťastnejší, mali by ste si dobre vyberať osoby, s ktorými budete v priateľskom vzťahu. Ak o niektorom zo vzťahov pochybujete, nasledujúcich päť znakov vám jasne povie, či je daný človek pre vás toxický.

Prečítajte si celý článok »

Týchto 5 zvykov pri večeri vedie k priberaniu

Deň by sme mali začať kvalitnými raňajkami. O ich dôležitosti vieme. Dôležité je však aj to, aby bola kvalitná aj večera. je však v období, kedy väčšina ľudí relaxuje po náročnom dni. Preto sa práve pri nej ľudia dopúšťajú najväčšieho množstva prehreškov.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist