Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Zaujímavosti 23. 09. 2019

Najlepšie ocenenie pre fitnes

ikonka
Fitnes je slovo, ktorá si mnohí z nás spájajú s cvičením a fitnes centrom. Nie je úplne pravda. Fitnes nie je len športová aktivita, aj keď jeho hlavným cieľom je udržanie si dobrej kondície a to bez fyzickej aktivity jednoducho nejde. V podstate ide o životný štýl, ktorý našu kondičku výrazne zlepší,, vyformujeme si vďaka nemu postavu, ... sme zdatnejší a aj naša vytrvalosť a sila sa zlepšia. Čo tak si v tom zasúťažiť? Kto je zdatnejší, kto si najviac zlepšil kondičku a kto sa najlepšie vypracoval?

Majitelia fitnes centier

Ak ste majiteľom „fitka“ a chcete trochu svojich cvičencov nadchnúť môžete usporiadať súťaž. Je len na vás aké kritéria na víťazstvo musia súťažiaci splniť. Jedno je ale isté, víťaz si zaslúži ocenenie.

Druhy ocenení

Diplomy – originálne a jedinečné diplomy sú ideálnou odmenou pre všetkých súťažiacich, ktorým sa podarilo urobiť vo fitnes pokroky (znížili hmotnosť, nabrali viac svalovej hmoty, zlepšili svoju kondičku). Sú ideálnou motiváciou k tomu, aby ich majiteľ pokračoval v cvičení a v budúcnosti dosiahol lepšie úspechy

Plakety – vydržia dlhšie ako papierové diplomy. Môžete si vybrať jednu plaketu, alebo celú, kompletnú sadu plakiet (zlato, striebro, bronz). Vybrať si môžete aj z rôznych materiálov – drevo, sklo, mramor, alebo plast.

Poháre BauerMedaile – typickým ocenením v športe je medaila. Nemala by chýbať na žiadnej súťaži. Aj keď nejde o ozajstné zlaté a strieborné medaile sú na nerozoznanie od tých pravých. Originálne medaile môžete mať aj vy, stačí si len vybrať. A ak sa vám žiadna nepozdáva a túžite po niečom špecifickom a výnimočnom môžete mať medaile presne na mieru.

Poháre – luxusné a elegantné poháre sú výborným ocenením pre každý šport a každú súťažiaci túži mať túto trofej doma. Výborne sa vynímajú a pritiahnu pozornosť každého kto ide okolo. Prečo sa nepochváliť svojim úspechom a netešiť sa z takéhoto ocenenie?

Sportove trofeje – ak hľadáte niečo naozaj špeciálne a výnimočné a luxusné nemali by vašej pozornosti uniknúť trofeje. Sklené trofeje s gravírovaním dodajú každej súťaži punc dôležitosti a výnimočnosti a presne tak sa bude cítiť aj ten, kto ju získa.

A kde tieto štýlové poháre pre fitness nakúpiť? Odporúčam e-shop pohare Bauer s unikátnou ponukou akrylových troffejí, ktoré inde nekúpite.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist