Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 06. 10. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (40/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Zostaňte silní: 3 spôsoby, akými prejsť ťažkým obdobím

Je frustrujúce, keď sa objaví zložité obdobie. Keď sa dostanete do problémov, často sa cítite bezmocne. Aj v ťažkých chvíľach však môžete mať svoj život pod kontrolou. Pomôcť vám môžu aj nasledujúce tri tipy.

Prečítajte si celý článok »

Ako môžu manažéri pomôcť vystresovaným zamestnancom?

Ak manažéri dokážu dobre manažovať stres u svojich podriadených, dokážu od nich získať lepšie pracovné výsledky. Preto je dôležité vytvoriť prostredie, v ktorom sa stres nebude šíriť, ale potláčať.

Prečítajte si celý článok »

9 mýtov, ktoré sa spájajú so starnutím

S procesom starnutia sa spája veľa negatívnych stereotypov, ktoré posilňujú aj filmy, televízia a populárna kultúra. Keď sa však pozriete pozornejšie, uvidíte, že medzi najúspešnejšími a najvýkonnejšími ľuďmi sveta sú trebárs aj sedemdesiatnici.

Prečítajte si celý článok »

3 mýty o intervalovom tréningu

Vysoko intenzívny intervalový tréning je výborný spôsob, ako dosiahnuť výsledky na viacerých frontoch v priebehu krátkeho času. Je však pri ňom aj vyššie riziko zranenia, hlavne ak si nedáte pozor na mýty, ktoré sa šíria internetom.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist