Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 20. 10. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (42/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 zvykov, ktoré vás brzdia v ceste za úspechom

Úspešní ľudia pracujú tvrdo, aby dosiahli svoje bohatstvo či slávu. Neplatí to však u každého. Niektorí ľudia sa dopracovali k úspechu bez toho, aby potilo krv. Jednoducho sa vyhýbali zvykom, ktoré vás na ceste za vašim cieľom brzdia.

Prečítajte si celý článok »

Nemáte peniaze na podnikanie? Začnite zarábať na týchto veciach

V týchto dňoch je pomerne ľahké začať podnikať. Vzostup internetu nám prináša nové príležitosti. Príležitosti, na ktorých využívanie nepotrebujete ani veľký vstupný kapitál.

Prečítajte si celý článok »

Intimita vs. izolácia: Prečo sú vzťahy dôležité?

Erik Erikson bol známy psychológ, ktorý analyzoval o rozdelil ľudské skúsenosti do ôsmich fáz. Každá v sebe mala konflikt a unikátny výsledok. Šiesta fáza sa zaoberala snahou mladých ľudí vytvoriť si intímne, vrúcne vzťahy.

Prečítajte si celý článok »

Čo jesť, aby ste sa rýchlejšie zotavili z chrípky

Keď ste chorí, to posledné, čo chcete, je jesť. Symptómy chrípky sa však môžu zhoršiť, ak zostaneme hladní alebo dehydratovaní. Preto je dôležité využiť jedlo vo svoj prospech.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist