Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 27. 10. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (43/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

5 tipov, ako si udržať nadšenie a motiváciu

Aby ste si udržali motiváciu a vytrvalo napredovali za svojimi profesionálnymi či osobnými cieľmi, mali by ste sa využiť niektoré z nasledujúcich piatich tipov.

Prečítajte si celý článok »

18 tipov, ktoré vám pomôžu zlepšiť stav vašich úspor

Nemáte žiadne úspory alebo cítite, že by ste sa mohli v šetrení ešte zlepšiť? Je veľmi dobrý zvyk šetriť si peniaze, či už je vašim cieľom lepší dôchodok alebo dovolenky. Nasledujúce tipy vám pomôžu, ako šetriť efektívnejšie.

Prečítajte si celý článok »

Čaká vás prejav? Tieto tipy vám pomôžu vyvarovať sa rozptýleniu

Ak vás čaká prednáške či prejav pred zrakmi živého publika, mali by ste vedieť, že jedným z kľúčov k úspešnému prejavu je schopnosť koncentrovať sa naň a vyhýbať sa rozptýleniam.

Prečítajte si celý článok »

7 bežných chýb kondičných cvičencov

Ste naturálom, odmietate steroidy a chcete vylepšiť svoj tréning? Posvieťte si teda s nami na sedem chýb, ktorých sa vaši kolegovia - a možno i vy samotní - dopúšťajú.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist