Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 24. 12. 2019

Šťastné a veselé Vianoce od SlovakFitness.sk!

ikonka
Všetkým čitateľom a priaznivcom SlovakFitness.sk chceme poďakovať za návštevy a podporu v tomto roku a zároveň popriať Šťastné a veselé Vianoce strávené v kruhu najbližších.

Každý rok pribudnú pod stromčekom darčeky, medzi ktorými sa možno nachádzajú aj cvičebné náčinia, športové oblečenie či knižky o zdravej strave. My vám chceme podarovať záväzok. Záväzok, že sa aj ďalší rok budeme snažiť prinášať zaujímavé a poučné články, ktoré vám prinesú zlepšenie v oblasti zdravia, krásy a osobného rozvoja.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí časom pokoja, rodinnej pohody, ale aj bohatého stolovania. Vychutnajte si radostné chvíle v kruhu blízkych, ale nezabúdajte na svoje ciele a snažte sa minimalizovať prejedanie a maximalizovať čas venovaný cvičeniu.

My k tomu budeme pristupovať rovnako, hoci si teraz na pár dní ešte pracovne oddýchneme, aby sme s plným elánom mohli od Nového roka napĺňať náš záväzok. Neznamená to však, že vás na SlovakFitness.sk nič nečaká. V nasledujúcich dňoch budeme už tradične prinášať prehľad najpopulárnejších a najlepších článkov roka. Články s novými informáciami potom prídu na rad od 2. januára.

Šťastné a veselé Vianoce!


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist