InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Zvážte obmedzenie dĺžky prestávok

2. 8. 2022
Letný tip: Zvážte obmedzenie dĺžky prestávok
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Zvážte obmedzenie dĺžky prestávok

Ak chcete zlepšiť svoju vytrvalosť, kondíciu a zefektívniť pálenie tukov, mali by ste sa snažiť mať čo najkratšej prestávky medzi sériami. Ideálne je nepresahovať jednu minútu. Ak ste však na ňu už zvyknutí, možno je na čase, aby ste ju skrátili na 50 sekúnd, potom na 45 atď. Nakoniec môžete skončiť aj na 30 sekundách.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist