InstagramFacebookYoutube
Suplementy

Letný tip: Vyberajte si doplnky výživy rozumne

3. 8. 2022
Letný tip: Vyberajte si doplnky výživy rozumne
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Vyberajte si doplnky výživy rozumne

Niektorí tréneri a kulturisti sú presvedčení, že doplnky výživy zohrávajú kľúčovú úlohu v podporení svalových prírastkov. Ak sa už pravidelne venujete nejaký čas cvičeniu, je pravdepodobné, že už ste aspoň vyskúšali srvátkový proteín. Ten vám dodá potrebné bielkoviny, a tak by mal byť v zásobníku vašich suplementov. Čo však ďalej? Na podporenie výkonnosti, svalovej sily a hmoty sa hodí kreatín. Ostatné suplementy až tak veľmi nepotrebujete.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist