InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: Robte si fotodokumentáciu

9. 8. 2022
Letný tip: Robte si fotodokumentáciu
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Robte si fotodokumentáciu

Nie vždy sa dá spoľahnúť na monitorovanie vašich pokrokov pomocou váhy. Je demotivujúce, keď sa snažíte chudnúť a vaša váha aj napriek snahe stagnuje. Nie vždy je to však príznak toho, že vaša diéta a tréning nefungujú. Môžete totiž naberať svaly, ktoré sú ťažšie ako tuky. Preto je vhodné sa na týždennej báze fotiť – spredu, zboku, zozadu. Vždy z rovnakého miesta a pri rovnakých svetelných podmienkach. Tak uvidíte najlepšie, ako sa vaše telo mení.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist