InstagramFacebookYoutube
Zaujímavosti

Letný tip: Dobre sa vyspite. Vážne

23. 8. 2022
Letný tip: Dobre sa vyspite. Vážne
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Dobre sa vyspite. Vážne

Píšeme o tom stále, ale nemôžeme dostatočne zdôrazniť význam dobrého spánku. Jeho dĺžka a kvalita rozhodujú o vašich úspechoch v práci/škole i pri cvičení a stravovaní. Ak sa kvalitne vyspíte, budete mať dosť energie na intenzívny tréning a telu doprajete dostatok času na fyzickú regeneráciu. Ak budete nevyspaní, tak okrem nedostatku energie pocítite aj zvýšenú chuť do jedla, čo je pri redukčnej diéte problém.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist