InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Nechoďte na oslavy hladní

29. 8. 2022
Letný tip: Nechoďte na oslavy hladní
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Nechoďte na oslavy hladní

Sociálne stretnutia, ako sú rôzne oslavy a párty, dokážu narušiť vašu disciplínu v stravovaní. Ľahšie podľahnete pokušeniu, či už ide o jedlo alebo alkohol. Riešenie? Pred odchodom na takúto udalosť zjedzte zdravé jedlo. Nasýti vás a dodá vám potrebné živiny, aby ste potom ľahšie odolali nástrahám. Sami už zo skúsenosti určite viete, že hladní pokušeniu často neodoláte.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist