InstagramFacebookYoutube
Zaujímavosti

Ako vybrať partnerovi, partnerke a dcére darček

Autor: PR článok  /   18. októbra 2022
Ako vybrať partnerovi, partnerke a dcére darček
Aj vy patríte k tým, ktorým záleží na tom, či darček oslávenca poteší a vyčarí mu na tvári úsmev? Pokiaľ sa práve chystáte v rodinnom kruhu oslavovať narodeniny alebo iný sviatok, tu sú naše tipy, čo nepodceniť pri kúpe darčeka.

Pred kúpou darčeka pre ktoréhokoľvek rodinného príslušníka si najskôr zodpovedzte otázku, čo má oslávenec rád. Je dobré si všímať, či je založený romanticky alebo prakticky, aké má záľuby a ako trávi voľný čas. Ak chcete svojho partnera, partnerku či dcéru v deň sviatku skutočne potešiť, svojim blízkym vyberajte iba také veci, o ktorých ste presvedčení, že sa im môžu páčiť. Veď len málokomu nezáleží na tom, či darček spôsobí alebo nespôsobí oslávencovi radosť.

Darček pre partnera

Pokiaľ je váš manžel či partner prakticky založený a obľubuje účelné darčeky, môžete ho prekvapiť pracovným náradím, ktoré patrí do kategórie hodnotných darov. Ak vaša láska pracuje v stavebníctve, určite sa poteší fasádnemu alebo pojazdnému lešeniu. Kvalitné hliníkové lešenie, ktoré nepodlieha korózii, mu môže dobre slúžiť dlhé roky. Lešenie z hliníka disponuje dlhou životnosťou a navyše, je maximálne bezpečné - pevné a stabilné. Kvalitné lešenie uľahčí a zjednoduší každému stavbárovi práce vo výškach počas celého roka.

Darček pre partnerku

Dbá vaša manželka či partnerka o svoj vzhľad a dobré zdravie? Pokiaľ vaša polovička preferuje zdravý životný štýl, v deň sviatku ju môžete potešiť doplnkami zdravej výživy. Na psychickú pohodu je ideálne ginko biloba, ktoré podporuje nielen koncentráciu, ale aj pamäť. Kapsule obsahujú extrakt z listov ginka, tiež zinok, vápnik, horčík, niacín, biotín a vitamíny B1, B6, B12. Tieto výživové doplnky prispievajú k lepšej duševnej zdatnosti a k dobrému fungovaniu mozgu do vysokého veku. Skvelo podporujú celý nervový systém, preto patria do kategórie užitočných darčekov, ktoré môže oceniť každý.

Darček pre dcéru

Každá príležitosť je dobrá na to, aby rodičia obdarovali svoju ratolesť darčekom, z ktorého má radosť. Medzi darčeky, ktoré sú nielen krásne, ale aj praktické patrí detské oblečenie a obuv. Len máloktoré dievča sa nerado parádi a aktuálna detská jesenná móda sa prispôsobuje potrebám veku každého dieťaťa. Medzi súčasné hity patria najmä elastické odevy, ktoré deti neobmedzujú v pohybe. Detská obuv aj oblečenie tohtoročnej sezóny preferujú prírodné materiály a veselé farby. Pri kúpe však nikdy nepodceňte správnu veľkosť a pohodlie. Svojmu potomkovi nekupujte obuv príliš úzku či tesnú, ktorá môže zapríčiniť deformity nôh alebo chybné držanie tela.

foto: dreamstime.com

Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist