SlovakFitness.sk

Kulturistika 02. 03. 2014

Dennis Wolf vyhral Arnold Classic 2014

ikonka
V sobotu sa v americkom Columbuse, štát Ohio, uskutočnila prvá veľká kulturistická súťaž v tomto kalendárnom roku. V otvorenej kategórii na Arnold Classic 2014 sa z celkového prvenstva tešil nemecký pretekár Dennis Wolf, ktorý od začiatku pôsobil sebavedomo.

Wolf sa spomedzi zúčastnených prezentoval najkvalitnejšou formou, hoci ho ohrozoval druhý Shawn Rhoden. Tí boli hlavými adeptmi na prvenstvo od prejudgingu. Wolf nakoniec vyhral a domov si odniesol šek na 140 tisíc amerických dolárov. Bolo to jeho najlepšie umiestnenie na Arnold Classic, kde dvakrát skončil druhý a minulý rok tretí.

Po Wolfovi a Rhodenovi skončil tretí Cedric McMillan, ktorý síce prišiel s veľmi dobre vypracovaným svalstvom, ale nebol stopercentne vyrysovaný a zaostávala mu horná časť hrudníka. Jeho nasledovali Victor Martinez, Evan Centopani a do prvej šestky sa dostal aj dvojnásobný víťaz podujatia Branch Warren. Roelly Winklaar sa pre motocyklovú nehodu súťaže nezúčastnil.

KOMPLETNÉ PORADIE ARNOLD CLASSIC 2014:
1. Dennis Wolf, 2. Shawn Rhoden, 3. Cedric McMillan, 4. Victor Martinez, 5. Evan Centopani, 6. Branch Warren, 7. Ben Pakulski, 8. Brandon Curry, 9. Toney Freeman, 10. Edward Nunn, 11. Fred Smalls.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Rhoden vs. Wolf:


Ostatné kategórie

Okrem kategórie open sa na druhom najväčšom fitness podujatí roka uskutočnili aj iné kategórie, vrátane váhovej kategórie do 212 libier, ktorá mala na podujatí svoju premiéru. Najlepším „drobcom“ sa stal James „Flex“ Lewis, ktorý v priamom súboji zdolal Davida Henryho a tešil sa zo šeku na 25 000 amerických dolárov. Nasledovali ich Aaron Clark a Hidetada Yamagishi, kým český zástupca Lukáš Osladil skončil siedmy.

Konali sa aj tri ženské kategórie. Zo 17 profesionaliek v kategórii Figure uspela Candice Keeneová, ktorá mala cestu za obhajobou uľahčenú absenciou Nicole Wilkinsovej, ktorú trápia problémy s ramenom. Fitness International vyhrala ruská zástupkyňa Oksana Grišinová a v bikinách kraľovala favorizovaná Ashley Kaltwasser.

Výsledok finále – kategória do 212 libier: 1. James "Flex" Lewis, 2. David Henry, 3. Aaron Clark, 4. Hidetada Yamagishi, 5. Jose Raymond, 6. Charles Dixon, 7. Lukáš Osladil, 8. Tricky Jackson, 9. Stan McQuay, 10. Angel Vargas, 11. Marco Rivera, 12. Quincy Winklaar.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledok finále – kategória fitness (ženy): 1. Oksana Grišinová, 2. Regiane DaSilva, 3. Tanji Johnson, 4. Bethany Cisternino, 5. Trish Warren, 6. Ryall Graber-Vasani, 7. Melinda Szabo, 8. Whitney Jones, 9. Michelle Blank, 10. Kizzy Vaines, 11. Allison Ethier, 12. Danielle Ruban, 13. Amanda Hatfield, 14. Babette Mulford.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledok finále – kategória figure (ženy): 1. Candice Keene, 2. Heather Dees, 3. Camala Rodriguez, 4. Ann Titone, 5. Candice Lewis, 6. Gennifer Strobo, 7. Alicia Coates, 8. Ava Cowan, 9. Allison Frahn, 10. Amanda Doherty, 11. Dana Ambrose, 12. Elissa Martis, 13. Larissa Reis, 14. Karina Grau, 15. Giada Simari, 16. Natalie Waples, 17. Kati Alander.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledok finále – kategória bikini (ženy): 1. Ashley Kaltwasser, 2. Yeshaira Robles, 3. Amanda Latona, 4. Nathalia Melo, 5. Stacey Alexander, 6. India Paulino, 7. Courtney King, 8. Janet Layug, 9. Margret Gnarr, 10. Justine Munro, 11. Anna Virmajoki, 12. Jennifer Andrews, 13. Juliana Daniell, 14. Jessica Mone, 15. Noy Alexander, 16. Anna Starodubtseva.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Víťazi kategórii sa kvalifikovali na Olympia Weekend.

FOTO: bodybuilding.com

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist