SlovakFitness.sk

Suplementy 11. 06. 2014

Recenzia: Proteínové tyčinky FitSpo Active a Slim

ikonka
Do redakcie SlovakFitness.sk si našli svoju cestu zaujímavé proteínové tyčinky, ktoré nám poskytol e-shop mojprotein.sk. Neváhali sme ani chvíľu, a pripravili sme pre vás recenziu tyčiniek FitSpo Active a FitSpo Slim.

FitSpo Active

Zloženie
Tyčinky sa predávajú v 55g veľkosti, pričom obsahujú všetko, čo potrebujete od kvalitnej proteínovej tyčinky. Obsahujú 33% mliečnych bielkovín, čo v praxi predstavuje niečo cez 18 gramov. Jedna tyčinka má 205 kalórií a obsahuje aj 22 gramov sacharidov, 2,75 gramu vlákniny a 4,9 gramu tukov, z ktorých 1,46 gramu tvoria omega 3-6-9 mastné kyseliny.

Chuť a cena
Výrobca pripravil tyčinky Active v dvoch príchutiach, o ktorých sladenie sa postarala aj bezkalorická stévia. Ulahodila nám hlavne kokosová, ktorej sa nedalo čo vytknúť. Zlá nebola ani mandľová, ktorá však bola na náš vkus až príliš výrazná a celkovo sa skôr zaradila k priemeru. Tyčinky sa momentálne predávajú za 1,40 €, čo je aj vzhľadom na zloženie naozaj veľmi dobrá cena.

Hodnotenie
Tyčinky Active sa hodia po tréningu, ako rýchly chutný snack v práci a vďaka menšej veľkosti si ich pohodlne zoberiete aj na dovolenku. Zložením príliš z radu proteínových tyčiniek nevybočujú, ale cena z nich robí tyčinku, ktorú by sme vám nebáli odporúčať kúpiť.

Kúpiť tyčinku Active

FitSpo Slim

Zloženie
Tyčinka Slim je o 5 gramov menšia a ako aj jej názov napovedal, dočkali sme sa v nej väčšieho množstvo bielkovín, ako aj menšieho množstva sacharidov a kalórií. Jedna tyčinka obsahuje 25,2 gramu bielkovín, a tak lepšie pokryje vaše proteínové potreby. To, že sa oproti Active viac hodí do diéty, dokazuje 186 kalórií a 13,5 gramu sacharidov, z čoho len 0,3 gramu predstavuje cukrov. Opäť obsahujú aj vlákninu, omega 3-6-9 mastné kyseliny a aj 30 mg vitamínu C.

Chuť a cena
Pri tyčinke Slim si z veľkého množstva príchutí vyberať nemôžete, čo je nevýhoda pre tých, ktorým príliš nešmakujú lieskové orechy. V redakcii ich máme radi, ale táto príchuť nás zo všetkých troch tyčiniek zaujala najmenej. Cena je opäť vzhľadom na zloženie veľmi dobrá. Pri písaní recenzie sa tyčinka Slim predávala za 1,70 €.

Hodnotenie
Príchuť mohla byť aj lepšia, no to je vždy subjektívny názor a podstatnejšie je zloženie. A práve to robí z tejto tyčinky výbornú voľbu s vysokým obsahom bielkovín, ktorá sa hodí do každej situácie a dokonca aj do rysovacieho obdobia. Kúpili by sme si túto tyčinku? Určite áno...

Kúpiť tyčinku Slim

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
co-je-to-protein-zaklady-pre-zaciatocnikovČo je to proteín? Základy pre začiatočníkovvsetko-o-davkovani-kreatinuVšetko o dávkovaní kreatínu ukoncite-den-spravne-pomoze-k-tomu-aj-kazeinUkončite deň správne. Pomôže k tomu aj kazeínco-musite-vediet-o-latke-s-nazvom-teakrin-je-ako-lepsi-kofeinČo musíte vedieť o látke s názvom teakrín? Je ako lepší kofeín styri-bezne-spalovace-tukov-ktore-nemaju-stimulacny-ucinokŠtyri bežné spaľovače tukov, ktoré nemajú stimulačný účinok
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist