InstagramFacebookYoutube
Pre ženy

Nalaďte sa v posilňovni na Vianoce

20. decembra 2014
Nalaďte sa v posilňovni na Vianoce
Vianoce klopú na dvere a zrejme počas sviatkov nie je cvičenia prvou vecou, ktorá vám príde na rozum. Je to obdobie, v ktorom môžete vydýchnuť a užiť si ho v kruhu blízkych. Aspoň trochu cvičenia by však nezaškodilo.

Cvičenie počas sviatkov je veľmi dobrým spôsobom, ako sa udržať na ceste za svojim cieľmi. Či už budete cvičiť naplno, alebo len improvizovane, aby ste počas sviatkov nepribrali, je to dobré rozhodnutie.

A viete, že aj počas potenia si môžete vychutnávať vianočného ducha? Vezmite si so sebou do posilňovne hudobný prehrávač a pustite si skladby, ktoré vás udržia aj pri cvičení vo vianočnej nálade.

Článok pokračuje pod reklamou


Ale aké pesničky vybrať? S výberom vám článku pomôžeme. Prinášame vám osem zaujímavých vianočných pesničiek, ktoré vás naladia na Vianoce aj s činkou v ruke:

1. | The Brian Setzer Orchestra – Hey Santa!


2. | The Kinks – Father Christmas


3. | No Doubt – Oi To The World


4. | Ramones – Merry Christmas


5. | The Weitresses – Christmas Wrapping


6. | Jimmy Eat World – Last Christmas


7. | Run DMC – Christmas In Hollis


8. | Bruce Springsteen – Santa Claus Is Comin’ To Town


zdroj: Diets in Review


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist