InstagramFacebookYoutube
Pre ženy

5 vecí, ktoré majú muži radi na ženách s činkami v rukách

27. augusta 2022
5 vecí, ktoré majú muži radi na ženách s činkami v rukách
Muži majú radi ženy. Viac ich však priťahujú tie, ktoré sa venujú pravidelnému cvičeniu s činkami. Prečo? Dôvodov je niekoľko, počnúc peknou postavou či vyššou sebadôverou. Prinášame vám päť dôvodov, prečo budete pre mužské oko atraktívnejšia, ak chytíte do rúk činku.

Čo majú muži radi na ženách, ktoré cvičia?

1. Postavu
Ženy, ktoré posilňujú, majú okrúhle a jemné krivky. Postavte ženu, ktorá pravidelne cvičí, vedľa ženy, ktorá sa cvičeniu s činkami nevenuje, a uvidíte jasný rozdiel. Obe majú svoje krivky, ale len jedna z nich môže byť príťažlivejšia.

Článok pokračuje pod reklamou


2. Sebadôveru
Žena, ktorá dokáže dvíhať ťažké váhy, je plná sebadôvery. Cvičenie má preukázaný vplyv na budovanie sebadôvery a nič mužov nedokáže vzrušiť viac ako žena s peknou postavou a sebavedomým pohľadom.

3. Dobrú náladu
Ženy, ktoré pravidelne cvičia, majú väčšiu chuť do života a sú usmievavejšie. Svoju náladu dokážu prenášať aj na muža, čo veľmi ocení. Ženy, ktoré posilňujú, mávajú lepšiu náladu, sú vyrovnanejšie a svojmu partnerovi neprinášajú toľko „problémov“.

4. Kontrolu
Muži síce majú radi kontrolu, ale väčšina z nich privíta s otvorenou náručou, ak má aj žena svoje veci pod kontrolou. Dôležitou súčasťou toho je disciplína, ktorú si osvojí v posilňovni. A nepochybne pánov poteší aj to, ak má žena pod kontrolou „cvičenie“ v posteli. Ženy v dobrej kondícií majú jednoducho lepší potenciál toho, že budú v posteli lepšie.

5. Spoločné chvíle
Ak chce chlap cvičiť, urobí mu radosť, ak bude môcť cvičiť s vami. Budete si navzájom pomáhať a spoločnými tréningmi sa ešte viac zblížite. Takisto bude pravdepodobnejšie, že ženy so záľubou v aktívny životný štýl poskytnú mužovi viac zážitkov, na ktoré bude s radosťou spomínať – výletmi, turistikou či spoločným bicyklovaním.

Letný režim, pôvodne z 21.03.2015.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist