SlovakFitness.sk

Kulturistika 31. 05. 2015

Arnold Classic Brasil ovládol Mamdouh Elssbiay

ikonka
Tento víkend bol na súťaže profesionálnych kulturistov bohatý. Po jednej sa uskutočnili v Severnej, Strednej i Južnej Amerike. Najviac však pozornosť lákalo zápolenie v otvorenej kategórii, ktorú mohli zažiť fanúšikovia v Rio de Janeiro.

V Brazílii sa uskutočnil tretí ročník Arnold Classic Brasil, ktorého sa opäť zúčastnili aj kulturistické hviezdy, ako Victor Martinez, Toney Freeman či Mamdouh Elssbiay. Minuloročný víťaz Steve Kuclo chýbal, ale víťaz debutového ročníka Brandon Curry prítomný bol.

Víťazom sa nakoniec stal Elssbiay, ktorý sa tak kvalifikoval na Olympiu a získal lákavú finančnú odmenu. Prvenstvo zaslúžil celkovou pripravenosťou a hlavne veľkou svalovou hmotou. Konkurenciou mu bol predovšetkým Cedric McMillan, ktorý skončil druhý. Poslednú medailovú pozíciu obsadil Juan Morel.

Obhajca Curry skončil na piatom mieste a štvrtý bol Martinez. Sklamaním bolo 8. miesto Lionela Beyekeho. Súťaže sa zúčastnilo desať borcov.


Poradie Arnold Classic Brasil 2015:
1. Mamdouh Elssbiay, 2. Cedric McMillan, 3. Juan Morel, 4. Victor Martinez, 5. Brandon Curry, 6. Toney Freeman, 7. Feed Smalls, 8. Lionel Beyeke, 9. Jose Louis Rodriguez, 10. Marius Dohne.

Budúci týždeň sa uskutoční prestížne Toronto Pro, z ktorého takisto prinesieme sumár.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Magazín úspechu
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist