InstagramFacebookYoutube
Výživa

Výživové fitness tipy (9.)

07. mája 2013
Výživové fitness tipy (9.)
Každý utorok vám pravidelne prinášame tri rýchle tipy, ktoré vám pomôžu k dosahovaniu vašich fitness cieľov v oblasti výživy a suplementácie.

25. / Sústreďte sa na pridanie, nie na odobratie
Ak sa snažíte schudnúť, viete, že sa niektorým jedlám musíte vyhnúť. To však vie byť domotivujúce, ak každý deň budete hľadať obľúbené jedla, ktoré musíte vyradiť z jedálnička. Namiesto toho sa sústreďte na hľadanie a pridávanie jedál, ktoré sú vhodné, zdravé a tiež chutia dobre. Je ich skutočne dosť, len ich treba objaviť.

26. / Zamerajte sa na tuk na bruchu pomocou CLA
CLA vo forme doplnku výživy určite nepoškodí vaše nádeje v schudnutie. CLA, alebo kyselina linolová, značne pomáha k strate tukových zásob, pričom súčasne podporuje hypertrofiu a udržuje svalovú hmotu. Vedci tiež zistili, že najúčinnejšie funguje pri spaľovaní tukov v oblasti brucha.

Článok pokračuje pod reklamou


27. / Jedzte za stolom
Ak si chcete lepšie vychutnať jedlo, rýchlejšie sa zasýtiť a neprehnať to s ním, jedzte za stolom a nerobte popritom žiadnu bočnú aktivitu. Jedenie pred televíziou alebo pri práci za počítačom je bez sústredeného vedomia a ústi do toho, že zjeme podstatne viac, ako keby sme jedli za jedálenským stolom.

Nečítali ste ešte minulotýždňové tipy?
Pozrite si ich teraz: Výživové fitness tipy (8.)Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist