SlovakFitness.sk

Suplementy 12. 04. 2017

Štyri fámy, ktoré zvyšujú vaše očakávania u suplementov

ikonka
Nie je vôbec vzácne vidieť cvičenca s elánom, ktorý si objedná prelomový doplnok výživy s veľkou nádejou, že bude konečne zreteľne svalnatejší a vyrysovanejší. S nádejou, že sa tak stane v priebehu týždňov. S nádejou, ktorá sa po využívaní suplementu premení na sklamanie.

V tomto článku vám prinášame štyri fámy, ktoré u spotrebiteľov len zvyšujú očakávania, ktoré vkladajú do doplnkov výživy. Ak si ich budete pri najbližšom nákupe vedomí, vyhnete sa možnému sklamaniu.

1. Vďaka suplementom budete svalnatejší, silnejší, chudší
Suplementy sa vyrábajú v prvom rade preto, aby na nich spoločnosti zarobili. Najviac peňazí teda výrobcovia míňajú na marketing. Ten je agresívny a využíva odvážne tvrdenia, ako aj ľahko manipulovateľné fotky „pred“ a „po“. Opierajú sa o štúdie, známe osobnosti z fitness priemyslu a populárne magazíny. Všetko je to len ilúzia a reklame netreba veriť. Samé o sebe doplnky výživy zázraky neurobia ani v prípade, ak v skutočnosti majú pozitívny účinok.

2. Suplementy vám postačia na úspech vo fitnesss a kulturistike
Mnoho súťažných pretekárov vo fitness či kulturistike propaguje najrôznejšie doplnky výživy a často aj v rozhovoroch a na videách uvádzajú prehnané množstvá, ktoré v skutočnosti ani neužívajú. Budí to potom dojem, že aj vám bude stačiť užívať veľké množstvo doplnkov a budete vyzerať tak ako oni. Pravdou však je, že to chce správnu diétu, dobrú genetiku, tvrdú prácu v posilňovni, dostatok regenerácie, trpezlivosť a často aj potenciálne nebezpečné steroidy.

3. Suplementy majú okamžitý pozitívny účinok
Treba si uvedomiť, že nejde o žiadnu zázračnú tabletku. Doplnky výživy majú svoj názov odvedený od toho, že len niečo dopĺňajú. Ak od nich čakáte zázraky, budete sklamaní. Aj tie najlepšie spaľovače tuku fungujú len vtedy, ak máte dobrú diétu a cvičíte pravidelne a správne.

4. Všetky suplementy fungujú a to u každého
Na trhu sú v podstate tri skupiny doplnkov výživy: suplementy s preukázateľným pozitívnym účinkom, suplementy s minimálnym až žiadnym účinkom, suplementy s potenciálnym rizikom pre zdravie. Faktom je, že väčšina doplnkov výživy spadá do druhej skupiny. A pokiaľ ide o tú prvú, nie u každého môže každý doplnok výživy aj fungovať.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
co-musite-vediet-o-latke-s-nazvom-teakrin-je-ako-lepsi-kofeinČo musíte vedieť o látke s názvom teakrín? Je ako lepší kofeín styri-bezne-spalovace-tukov-ktore-nemaju-stimulacny-ucinokŠtyri bežné spaľovače tukov, ktoré nemajú stimulačný účinok10-dovodov-preco-potrebujete-kreatin10 dôvodov, prečo potrebujete kreatíntri-suplementy-budujuce-svalovu-hmotu-o-ktorych-ste-nepoculiTri suplementy budujúce svalovú hmotu, o ktorých ste nepočuli vedlajsie-ucinky-spalovacov-tukovVedľajšie účinky spaľovačov tukov
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist