SlovakFitness.sk

Suplementy 24. 01. 2018

Testogen – viac svalov i životnej energie po tridsiatke?

ikonka
Starnutie je prebiehajúci proces, ktorý nemáme pod kontrolou. Telo sa mení, čo môže vplývať na fyzickú i mentálnu stránku človeka. Ak dosiahneme tridsiatku, začneme byť unavenejší, svaly rastú pomalšie a ľahšie budeme podráždení. Jedným z vinníkov je testosterón.

Hladina tohto mužského pohlavného hormónu začína po tridsiatke klesať. To sa prejavuje aj vyššie spomínanými znakmi. Ako ich však obmedziť? Odpoveďou by mohol byť doplnok výživy Testogen.

Testogen je suplement, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu v našom tele. Pomáha nám teda nabrať po fyzickej i mentálnej stránke to, čo sme prirodzeným úbytkom testosterónu stratili. Budeme sa cítiť lepšie a pomôže nám aj pri cvičení a športovaní.

Tento suplement je vyrobený z prírodných ingrediencií a poskytuje tieto výhody:

- pomáha zlepšiť fyzické nasadenie
- znižuje únavu
- zvyšuje fyzickú sila
- zefektívňuje budovanie svalov a spaľovanie tukov
- prospieva srdcu podporovaním znižovania zlého cholesterolu
- zvyšuje libido

Ako zistiť, či je pre vás tento doplnok výživy vhodný? Jednoducho. Ak už máte po tridsiatke a zrazu pozorujete väčšiu únavu, rýchlejšie vyčerpanie a nižšie výkony v športe či posteli, priberáte, nerastú vám svaly, potom ho potrebujete. Ak ste skeptickí, či vám jeho užívanie pomôže alebo neublíži, skonzultujte to s doktorom.

Doplnok však neobsahuje žiadne škodlivé látky a bol klinicky testovaný. Základné ingrediencie sú prírodné, ide napríklad o zinok, selén, D-asparágová kyselina, riboflavín, vitamín D, ženšen, tribulus terrestris a podobne.

Testogen je dostupný vcelku bežne v slovenských obchodoch s doplnkami výživy. Dávkovanie by malo byť rešpektované to, ktoré je uvedené na obale. Odporúča sa užívať pravidelne 2-3 mesiace a potom zaradiť na 20-30 dní prestávku pred ďalším užívaním.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
vsetko-o-davkovani-kreatinuVšetko o dávkovaní kreatínu ukoncite-den-spravne-pomoze-k-tomu-aj-kazeinUkončite deň správne. Pomôže k tomu aj kazeínco-musite-vediet-o-latke-s-nazvom-teakrin-je-ako-lepsi-kofeinČo musíte vedieť o látke s názvom teakrín? Je ako lepší kofeín styri-bezne-spalovace-tukov-ktore-nemaju-stimulacny-ucinokŠtyri bežné spaľovače tukov, ktoré nemajú stimulačný účinok10-dovodov-preco-potrebujete-kreatin10 dôvodov, prečo potrebujete kreatín
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Magazín úspechu
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist