Suplementy 24. 01. 2018

Testogen – viac svalov i životnej energie po tridsiatke?

ikonka
Starnutie je prebiehajúci proces, ktorý nemáme pod kontrolou. Telo sa mení, čo môže vplývať na fyzickú i mentálnu stránku človeka. Ak dosiahneme tridsiatku, začneme byť unavenejší, svaly rastú pomalšie a ľahšie budeme podráždení. Jedným z vinníkov je testosterón.

Hladina tohto mužského pohlavného hormónu začína po tridsiatke klesať. To sa prejavuje aj vyššie spomínanými znakmi. Ako ich však obmedziť? Odpoveďou by mohol byť doplnok výživy Testogen.

Testogen je suplement, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu v našom tele. Pomáha nám teda nabrať po fyzickej i mentálnej stránke to, čo sme prirodzeným úbytkom testosterónu stratili. Budeme sa cítiť lepšie a pomôže nám aj pri cvičení a športovaní.

Tento suplement je vyrobený z prírodných ingrediencií a poskytuje tieto výhody:

- pomáha zlepšiť fyzické nasadenie
- znižuje únavu
- zvyšuje fyzickú sila
- zefektívňuje budovanie svalov a spaľovanie tukov
- prospieva srdcu podporovaním znižovania zlého cholesterolu
- zvyšuje libido

Ako zistiť, či je pre vás tento doplnok výživy vhodný? Jednoducho. Ak už máte po tridsiatke a zrazu pozorujete väčšiu únavu, rýchlejšie vyčerpanie a nižšie výkony v športe či posteli, priberáte, nerastú vám svaly, potom ho potrebujete. Ak ste skeptickí, či vám jeho užívanie pomôže alebo neublíži, skonzultujte to s doktorom.

Doplnok však neobsahuje žiadne škodlivé látky a bol klinicky testovaný. Základné ingrediencie sú prírodné, ide napríklad o zinok, selén, D-asparágová kyselina, riboflavín, vitamín D, ženšen, tribulus terrestris a podobne.

Testogen je dostupný vcelku bežne v slovenských obchodoch s doplnkami výživy. Dávkovanie by malo byť rešpektované to, ktoré je uvedené na obale. Odporúča sa užívať pravidelne 2-3 mesiace a potom zaradiť na 20-30 dní prestávku pred ďalším užívaním.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist