Novinka na webe:  Sprievodca výberom tréningového plánu »
( v hlavnom menu nájdete medzi Užitočnými nástrojmi / Nástrojmi )
Motivácia 28. 10. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (43. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ďalších 7 jednoduchých spôsobov, ako sa motivovať

Prednedávnom sme vám priniesli 7 praktických a jednoduchých tipov, ktoré vás dokážu motivovať k aktivite. Ak vám nestačili, potom vám v nadväznosti na daný článok prinášame ďalšiu sedmičku.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Chcete vyššiu výplatu? Požiadajte o to správne

Nie je ľahké požiadať o vyššiu mzdu, ale ak veríte, že si ju skutočne zaslúžite, odhodlajte sa ísť sa šéfom a požiadať ho o zvýšenie platu. Požiadajte ho však správne vďaka nasledujúcim tipom. Ich aplikovanie vám konfrontáciu uľahčí a zvýši pravdepodobnosť úspešného výsledku.

Prečítajte si celý článok »

Inteligentný optimista v tomto svete vyhráva. Ako sa ním stať?

Realita súčasného sveta poskytuje na pohľad len malý priestor pre optimizmus a čoraz viac ľudí trpí depresiami. Je tu však nádej. Podľa francúzskych psychológov súčasná doba praje tzv. inteligentným optimistom.

Prečítajte si celý článok »

Vypadávajú vám vlasy? Jedzte týchto 6 jedál

Vypadávajú vám vlasy v čase diéty? Je to celkom bežný jav, ktorý možno pozorovať u ľudí, ktorí sa prísnou diétou snažia docieliť stratu podkožného tuku. V iných prípadoch to však spôsobuje aj nesprávna zvolená výživa. Ak chcete posilniť svoje vlasy a zabrániť ich vypadávaniu, ste na dobrej adrese.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist