SlovakFitness.sk

Motivácia 04. 11. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (44. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Vybudujte si mentálnu odolnosť pre dosiahnutie svojich cieľov

Mentálna odolnosť je dôležitá, pokiaľ chcete v živote dosiahnuť skutočne veľké veci. Nasledujúce tri tipy inšpirované mníchmi z japonskej hory Hiei vám pomôžu posilniť vaše šance na úspech uvedomením si toho, čo je pre vaše ciele kľúčové.

Prečítajte si celý článok »

Chyby, ktoré robíte v práci a možno si to ani neuvedomujete

Môžete sa v práci zašívať a snívať o povýšení, ale ak myslíte na pracovný úspech, potom je jedinou cestou snažiť sa, podávať dobré výkony a vyhýbať sa vo svojom správaní chybám, ktoré si ani neuvedomujete.

Prečítajte si celý článok »

Vedecky potvrdené dôvody, prečo môže byť slobodným dobre

Šťastné partnerstvá a manželstvá sú kľúčom k úspešnému životu a dokonca majú pozitívny vplyv aj na dĺžku života. Vedci však už prišli aj s dôvodmi, prečo by ani nezadaní ľudia nemali sklápať hlavu. Aj slobodný život má svoje výhody.

Prečítajte si celý článok »

Osem tajomstiev ľudí, ktorí ochorejú len výnimočne

Možno aj vy poznáte osoby, ktoré nikdy nevidíte choré. Existuje veľa ľudí, ktorí sú chorí len výnimočne. Aké je ich tajomstvo? Čo robia správne, aby zostali neustále zdraví? Prinášame vám niekoľko osvedčených trikov.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-15-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2019)dolph-lundgren-z-rockyho-je-stale-vo-forme-co-vam-poradiDolph Lundgren z Rockyho je stále vo forme. Čo vám poradí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-14-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2019)fitness-citaty-ktore-vas-namotivuju-do-dalsej-snahyFitness citáty, ktoré vás namotivujú do ďalšej snahy uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-13-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist