Novinka na webe:  Sprievodca výberom tréningového plánu »
( v hlavnom menu nájdete medzi Užitočnými nástrojmi / Nástrojmi )
Motivácia 10. 02. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (6. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Neodkladajte robotu a dosiahnite úspech vďaka týmto tipom

Niekedy sa vám nechce urobiť úlohu, ktorú urobiť musíte. Niekedy cítite odpor voči práci, ktorá pred vami leží. Ako alternatíva sa črtá pohodlné odloženie danej úlohy. To však nie je to správne riešenie.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Spomaľte, aby ste toho dosiahli viac!

Pracujete neúnavne a pritom chcete byť ešte produktívnejší a úspešnejší vo svojej práci? Možno by ste sa mali zastaviť a položiť si otázku, či by nebolo lepšie z tempa trochu zvoľniť. Prinášame vám šesť tipov, ktoré vám k tomu pomôžu, pričom potenciálne zvýšia aj vašu produktivitu.

Prečítajte si celý článok »

Rady, ktoré pomôžu vášmu vzťahu, hoci niektoré znejú zle

Väčšina problémov vo vzťahoch je následnom nesprávnej komunikácie, či už vo všeobecnosti alebo týkajúcej sa špecifických záležitostí. To, že potrebujete vo vzťahu pomoc, neznamená, že je odsúdený na zánik. Znamená to, že ste normálni ľudia.

Prečítajte si celý článok »

Bez cukru: Čo použiť na sladenie?

Povráva sa, že cukor môže človeka aj zabiť. Priamo to síce pravda byť nemusí, no určite prispieva k zvýšeniu pravdepodobnosti rozvoja ochorenia, ktoré zhoršia kvalitu života a možno ho aj skrátia. Ak sa im chcete vyhnúť a nechcete byť obézni alebo trpieť cukrovkou, existuje riešenie.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist