Novinka na webe:  Sprievodca výberom tréningového plánu »
( v hlavnom menu nájdete medzi Užitočnými nástrojmi / Nástrojmi )
Motivácia 31. 03. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako byť pokojnejšou a produktívnejšou osobou?

Pracovný konflikt môže spomaliť dosiahnutie projektu a spôsobiť zhoršenie nálady zainteresovaných osôb, ktoré môže mať dlho trvajúce následky. Ľudia potrebujú pokoj na duši, aby dosiahli svoj potenciál v pracovnom nasadení.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Veci, ktoré vám pomôžu k excelentnosti v profesionálnom živote

Rozdiel medzi úspešným a neúspešným profesionálom môže byť ľahko posúdení na základe toho, ako odvážne jednotlivec robí svoje rozhodnutia. Aby ste nežili priemerne a dosahovali v profesionálnom živote excelentnosť, by ste mali dodržovať päť jednoduchých pravidiel.

Prečítajte si celý článok »

Ako sa naučiť vstávať ráno podstatne skôr?

Skoré vstávanie je spoločnou známkou mnohých najúspešnejších ľudí sveta, či už ide o známe postavy súčasnosti a minulosti, prípadne úspešní podnikatelia, športovci a umelci. Chceli by ste tento zvyk s nimi zdieľať aj vy?

Prečítajte si celý článok »

Toto je 11 prekvapujúcich spúšťačov migrény

Možno ste si už všimli, že keď si cez víkend pospíte podstate dlhšie, necítite sa najlepšie a často si to odnesie aj vaša hlava. Bolesti hlavy však spúšťajú aj ďalšie prekvapujúce veci. Aké? Čítajte ďalej.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist