InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)

31. marca 2019
Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako byť pokojnejšou a produktívnejšou osobou?

Pracovný konflikt môže spomaliť dosiahnutie projektu a spôsobiť zhoršenie nálady zainteresovaných osôb, ktoré môže mať dlho trvajúce následky. Ľudia potrebujú pokoj na duši, aby dosiahli svoj potenciál v pracovnom nasadení.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Veci, ktoré vám pomôžu k excelentnosti v profesionálnom živote

Rozdiel medzi úspešným a neúspešným profesionálom môže byť ľahko posúdení na základe toho, ako odvážne jednotlivec robí svoje rozhodnutia. Aby ste nežili priemerne a dosahovali v profesionálnom živote excelentnosť, by ste mali dodržovať päť jednoduchých pravidiel.

Prečítajte si celý článok »

Ako sa naučiť vstávať ráno podstatne skôr?

Skoré vstávanie je spoločnou známkou mnohých najúspešnejších ľudí sveta, či už ide o známe postavy súčasnosti a minulosti, prípadne úspešní podnikatelia, športovci a umelci. Chceli by ste tento zvyk s nimi zdieľať aj vy?

Prečítajte si celý článok »

Toto je 11 prekvapujúcich spúšťačov migrény

Možno ste si už všimli, že keď si cez víkend pospíte podstate dlhšie, necítite sa najlepšie a často si to odnesie aj vaša hlava. Bolesti hlavy však spúšťajú aj ďalšie prekvapujúce veci. Aké? Čítajte ďalej.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist