Motivácia 07. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Veci, ktorých by ste sa mali vzdať, ak chcete byť úspešní

Keď sa chceme stať úspešnými, snažíme sa do našich životov pridávať nové veci, ktoré by nás k úspechu mali priblížiť. Niekedy je však potrebné pár veci z našich životov aj ubrať.

Prečítajte si celý článok »

10 jednoduchých tipov, ktoré pomôžu vášmu biznisu

Podnikanie môže byť zložité a náročné. Kým jednému podniku sa darí, ďalším X nie. My vám prinášame desať jednoduchých tipov, ktoré vašu šancu na úspech v podnikaní zlepšia.

Prečítajte si celý článok »

Známky toho, že ste v správnom vzťahu

Vzťahy sú komplikované. V určitom bode každý z nás premýšľal o tom, či si našiel toho pravého. Nie je však možné odpovedať s istotou, že váš vzťah je ten pravý. Existujú však známky toho, že v ňom pravdepodobne ste. Prinášame vám šesť z nich.

Prečítajte si celý článok »

Ako spáliť nadbytočné kalórie bez cvičenia?

Páliť kalórie bez cvičenia je možné. Prinášame vám päť spôsobov, akými to môžete dosiahnuť. Tréning samozrejme nenahradia, no aspoň malou mierou prispejú k energetickému výdaju. Nebudú to veci ako uprednostnenie schodov pred výťahom, či dochádzka do práce na bicykli namiesto auta.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist