SlovakFitness.sk

Motivácia 07. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Veci, ktorých by ste sa mali vzdať, ak chcete byť úspešní

Keď sa chceme stať úspešnými, snažíme sa do našich životov pridávať nové veci, ktoré by nás k úspechu mali priblížiť. Niekedy je však potrebné pár veci z našich životov aj ubrať.

Prečítajte si celý článok »

10 jednoduchých tipov, ktoré pomôžu vášmu biznisu

Podnikanie môže byť zložité a náročné. Kým jednému podniku sa darí, ďalším X nie. My vám prinášame desať jednoduchých tipov, ktoré vašu šancu na úspech v podnikaní zlepšia.

Prečítajte si celý článok »

Známky toho, že ste v správnom vzťahu

Vzťahy sú komplikované. V určitom bode každý z nás premýšľal o tom, či si našiel toho pravého. Nie je však možné odpovedať s istotou, že váš vzťah je ten pravý. Existujú však známky toho, že v ňom pravdepodobne ste. Prinášame vám šesť z nich.

Prečítajte si celý článok »

Ako spáliť nadbytočné kalórie bez cvičenia?

Páliť kalórie bez cvičenia je možné. Prinášame vám päť spôsobov, akými to môžete dosiahnuť. Tréning samozrejme nenahradia, no aspoň malou mierou prispejú k energetickému výdaju. Nebudú to veci ako uprednostnenie schodov pred výťahom, či dochádzka do práce na bicykli namiesto auta.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-20-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (20. týždeň 2019)ako-dosiahnut-v-posilnovni-viac-osobnych-rekordovAko dosiahnuť v posilňovni viac osobných rekordov? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-19-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (19. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-18-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (18. týždeň 2019)veci-ktore-vas-motivuju-k-tomu-aby-ste-uz-nevynechavali-treningyVeci, ktoré vás motivujú k tomu, aby ste už nevynechávali tréningy
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist