Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 02. 06. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (22. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Jednoduché rutiny, ktoré významne podporia vašu životnú energiu

Usteliete si každé ráno posteľ? Ak áno, tak si tvoríte pre svoj deň výborné základy rutinou, ktorú možno považovať za prvé víťazstvo vo vašom dni. Aké ďalšie jednoduché rutiny by vám mohli dodať energiu do dňa?

Prečítajte si celý článok »

Eisenhowerova matica vás dovedie k vyššej produktivite

Dwight Eisenhower bol 34. prezidentom Spojených štátov amerických a bol dobre známy svojou vysokou produktivitou. Ak teda chcete byť aj vy produktívnejší a úspešnejší, mohli by ste si z jeho prístupu zobrať príklad.

Prečítajte si celý článok »

Drobnosti, vďaka ktorým budete šťastnejší

Každý by mal byť svojím najväčším obdivovateľom. Mali by sme myslieť o sebe pozitívne, aby sme si podporovali svoje sebavedomie potrebné pre presadenie sa v živote a pocity spokojnosti potrebné pre žitie šťastného života.

Prečítajte si celý článok »

Tieto jedlá by ste pred spaním jesť nemali

Snažíte sa schudnúť alebo budujete novú svalovinu? Ak niečo chcete večer jesť, tak potom zabudnite na nasledujúcich päť jedál. Sú síce lákavé, ale majú nepriaznivý vplyv na chudnutie ako aj regeneráciu po tréningu. Našťastie, existujú alternatívy.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist