Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 23. 06. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (25. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Päť mocných zvykov mimoriadne úspešných ľudí

Rozvoj dobrých a pozitívnych zvykov je jedným z kľúčov k úspechu. Veľké množstvo mimoriadny úspešných ľudí prisudzuje svoj úspech zvykom, ktoré dodržujú každý deň. Prinášame vám päť z takých, ktoré sú veľmi dôležité.

Prečítajte si celý článok »

Ako míňať svoje peniaze tak, aby ste boli šťastnejší?

Ak máte dostatok peňazí na to, aby ste ich mohli míňať, míňajte ich tak, aby vám prinášali do života šťastie. Prinášame vám šesť tipov, ktoré vám k tomu môžu pomôcť.

Prečítajte si celý článok »

Jedlá, ktoré pomôžu vášmu mozgu a vašej nálade

Zvýšte si pravdepodobnosť, že si zachováte váš mozog v dobrej kondícii po zvyšok vášho života. Stačí pravidelne konzumovať tie správne jedlá. Jedlá, ktoré vám prinášame v tomto článku.

Prečítajte si celý článok »

Chudnite a bavte sa: Tréning so švihadlom, ktorý vás bude baviť

Uvidíte ho v rukách malých dievčat, ale aj v rukách robustných boxerov. Švihadlo nie je určené len pre zábavu. Je to fantastický spôsob, ako budovať kondíciu a páliť nadbytočné tuky. Preto ho využívajú aj práve silní boxeri. A preto ho môžete začať využívať aj vy.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist