Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 07. 07. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (27. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Päť chýb, pre ktoré nebudete milionármi

Milionári majú ten luxus, že môžu robiť slobodné rozhodnutia. Vo väčšine prípadov sa k tomu museli dopracovať správnymi rozhodnutiami a tvrdou prácou. Správne rozhodnutia urobili aj tým, že sa vyhli zbytočným chybám.

Prečítajte si celý článok »

Veci, na ktoré by sme mali míňať viac peňazí

Namiesto toho, aby ste míňali svoje peniaze na veci, ktorých hodnota bude klesať, by ste sa mali zamerať na nákup vecí, ktoré budú pre vás prínosné dlhodobo. Na niečo, čo vám prinesie neutíchajúce spomienky a pomôže vám vylepšiť váš život.

Prečítajte si celý článok »

Rozviňte si sebadisciplínu týmito 7 krokmi

Nájsť si čas na veci, ktoré chceme robiť, je ľahké. Nájsť si čas na veci, na ktoré sa necítime, už také ľahké nie je. Sebadisciplína je jedným z nástrojov, ako zvýšiť svoju produktivitu a šancu na úspech.

Prečítajte si celý článok »

11 jedál, ktoré v tele spôsobujú zápaly

Možno si toho nie ste vedomí, ale existujú jedlá, ktoré podporujú vznik zápalov vo vašom tele. Ako prvý zrejme príde väčšine ľudí na rozum cukor. My vám prinesieme ďalších desať jedál, ktoré majú podobné efekty.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist