InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Štefan Havlík zažije cez víkend profesionálny debut

03. júla 2013
Štefan Havlík zažije cez víkend profesionálny debut
Už tento týždeň čaká úspešného slovenského kulturistu Štefana Havlíka profesionálny debut na podujatí Chicago Pro, ktoré sa od 5. do 6. júla uskutoční v Tinley Parku a víťaz si z neho odnesie šek v hodnote 20 000 amerických dolárov.

Na predposlednom podujatí z federácie IFBB pred súťažou Mr. Olympia sa bude bojovať v piatich kategóriách. Ženy sú zasúťažia v kulturistike, v kategórii physique a figure, kým mužov čaká open kategória v kulturistike a kategória kulturistov do 212 libier.

Slovenské želiezko v ohni sa predstaví v najprestížnejšej kategórii open a bude to preň prvá účasť medzi profesionálmi. Je síce trochu nervózny, ale už sa na Chicago Pro sa po dlhoročnej amatérskej kariére teší.

Článok pokračuje pod reklamou


„Cítim sa celkom dobre, fyzicky aj psychicky. Som unavený, ale to je po tej 12-týždňovej diéte prirodzené. Začínam mať toho dosť, ale zatiaľ to zvládam celkom dobre. Vyvíja sa to podľa predstáv. Dúfam, že mi vyjde aj ten záver a nestratím sa tam,“ povedal Havlík pre magazín Aktin.

Havlík to bude mať pri svojom debute ťažké, pretože sa súťaže zúčastnia aj také mená ako Lionel Beyeke, Roelly Winklaar či Essa Obaid, ktorý vlani súťaž vyhral. My mu budeme držať, aby dosiahol čo najlepšie umiestnenie a reportáž zo zápolení vám prinesieme v nedeľu ráno.

Havlíkov tréning ramien a tricepsov
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist