InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Sladké zemiakové lievance pre vegetariánov

11. júla 2013
Recept: Sladké zemiakové lievance pre vegetariánov
Ľahký a rýchle zemiakové lievance potešia ako raňajky, dezert či snack medzi jedlami. Neobsahujú glután a sú potešením pre vegetariánov. Jedná porcia, teda štyri malé lievance, obsahuje len 134 kalórií, viac ako 11 gramov bielkovín, 15 gramov sacharidov a 2,5 gramu vlákniny.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 150 g uvarených a rozmačkaných sladkých zemiakov
| 1 celé vajce
| 2 vaječní bielka
| 1 čajová lyžička škorice


Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

1. Zemiaky, celé vajce, bielka a škoricu spolu pomixujte.

2. Zahrejte panvicu na lievance na stredný stupeň a urobte na nej osem malých lievancov, pričom každú stranu opekajte asi 2 minúty.

Čas prípravy závisí od druhu panvice.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist