Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 30. 09. 2020

Tréning fitness modelky VI. – Sophie Guidolin a tréning brucha

ikonka
Chcete si posilniť brušné svaly, aby ste si posilnili stred tela pre náročnejšie cviky a priblížili sa k tehličkám na bruchu? Potom vás možno inšpiruje tréning Sophie Guidolinovej.

Táto austrálska dáma stíha popri rodine toho veľa. Píše knihy, venuje sa osobnému rozvoju, je výživovou poradkyňou, osobnou trénerkou, fitness modelkou a profesionálnou súťažiacou v kategórii bikini.

Svojím fanúšičkám, ktoré by túžili po vyrysovanom a pevnom bruchu radí, aby si dali do poriadku v prvom rade svoju výživu. Potom je dôležitý správny tréning brucha a adekvátny oddych, ktorý zabezpečí regeneráciu.

Guidolinová svoje tréningy brucha pravidelne obmieňa a týmto sa môžu inšpirovať aj kondičné cvičenkine. Tvoria ho štyri cviky, ktoré vykoná po sebe kruhovým spôsobom. Potom si dá prestávku a tento cyklus zopakuje. Vy by ste mali zacieliť aspoň na tri takéto okruhy – ak vám to stačiť nebude, môžete pár ešte pridať.

Prvý cvik je dvíhanie nôh vo vise, ale ak sa nemáte kam zavesiť, tak môžete dvíhať nohy aj v ľahu. Ďalej prejdete na statický cvik, ktorým nie je nič iné, ako doska – snažte sa v jej polohe vydržať aspoň 30 sekúnd. Posledné dva cviky precvičia aj hornú časť brucha a šikmý brušný sval – bicyklové a bočné skracovačky.

Sophie Guidolin: Tréning brucha
Cvik Série Opakovania
Dvíhanie nôh vo vise (prip. v ľahu) 3 12
Doska (plank) 3 30-60 sekúnd
Bicyklové skracovačky 3 12 na každú stranu
Bočné skracovačky 3 10 na každú stranu
Poznámka: Cvičí sa kruhovým spôsobom.Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist