InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Naučte sa bojovať s únavou

5. 8. 2022
Letný tip: Naučte sa bojovať s únavou
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Naučte sa bojovať s únavou

Pri vytrvalostnom tréningu je únava vašim nepriateľom číslo jeden. Sú však spôsoby, akými s ňou zatočiť. Prvým tipom je pitie šťavy z cvikly, ktorá je plná dusičnanov, ktoré zlepšujú činnosť kardiovaskulárneho systému. Pomáha vašim svalom produkovať energiu. Ďalším tipom je využívanie hudby. Ukázalo sa, že obľúbená hudba rozširuje cievy, vďaka čomu sa vám telo lepšie prekrví.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist