InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Pite dostatok vody, ráno ľadovo studenej

12. 8. 2022
Letný tip: Pite dostatok vody, ráno ľadovo studenej
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Pite dostatok vody, ráno ľadovo studenej

Často je pri chudnutí prehliadaným faktorom vplyv vody. Aby vaše telo vstrebávalo všetky živiny poriadne a fungovalo optimálne, musí byť dostatočne zavodnené. Pri predpoklade, že chudnutie podporujete aj cvičením, by ste mali denne vypiť 2,5 až 3 litre vody, ak ste žena, alebo 3,5 až 4 litre vody, ak ste muž. Ráno by ste mali začať pohárom ľadovo studenej vody. Podľa výskumu zrýchli váš metabolizmus až o 24 % na 90 minút. Nezabudnite na zvýšenú potrebu hydratácie pred, počas a po tréningu.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist