InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Vyskúšajte trénovať skoro ráno

17. 8. 2022
Letný tip: Vyskúšajte trénovať skoro ráno
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Vyskúšajte trénovať skoro ráno

Hoci čas tréningu neurobí veľký rozdiel v tom, aké budú výsledky vášho tréningu, tréning skoro ráno zvyšuje pravdepodobnosť úspechu. Jednak je to preto, že sa znižuje riziko vynechania tréningu, ale aj preto, že máte ešte veľkú úroveň energie a koncentrácie. Pre mnohých ľudí je to aj forma meditácie pred náročným pracovným dňom. A nebojte sa, podporením tréningu správnou výživou budete mať energiu aj na pracovanie.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist